Sıkça Sorular Sorular

Valiz ve gümrük işlemlerinizi yaptıktan sonra çıkış kapısından çıkmanız gerekmektedir. Çıkış kapısında elinde tabela veya A4 kağıdında isminizin yazılı olduğu personel sizi karşılayacaktır.

Bizimle irtibata geçiniz ve lütfen başka araça binmeyiniz.

Çok üzgünüz. Araçlarımızda post cihazı bulunmamaktadır.

Hayır, Belirtilen hizmet bedeli dışında başka bir ücret ödemeyeceksiniz.

Her gün sitemiz üzerinden çok fazla sayıda rezervasyon almaktayız. Transferi kesinleştirmek için kapora talep etmekteyiz. Bu yüzden banka havalesi istemekteyiz. Aldığımız tutar toplam tutardan çıkarılmaktadır.

Ön ödeme yani kapora hesap numaralarımıza göndererek geri kalanı ise şöföre teslim edilmektedir.

Fiyatlarımız tüm müşterilerimiz için aynıdır. Küçük araçlarda K.K.T.C yasalarına göre maksimum 3 kişi taşınmaktadır. Eğer 4 kişi iseniz büyük araç talep etmek zorundasınız.

Banka hesap numaramız sitede yazmamaktadır. Rezervasyon talebi gönderen müşterilerimize mesaj olarak gönderilmektedir.

Hatlarınızın (romaing'e ) açık olup olmadığını gelmeden önce kontrol ettiriniz. Aksi takdirde hatlarınız çalışmayacaktır.

Evet, tüm araçlarımız klimalıdır.

Bagaj ve gümrük işlemleri ortalama 30 dakika sürmektedir. Bir saat gecikme süreniz vardır. Havalimanında yaşanan kayıp bağaj ve benzer aksilikler durumunda bize haber vermeniz gerekmektedir.

İnternet sitemizden 7/24 saat rezervasyon yapabilirsiniz.

Rezervasyon saatinden 24 saat öncesine kadar iptal ve değişiklik yapabilirsiniz. 24 saat öncesinden yapılan değişiklerde ceza uygulanmamaktadır.

2 saate kadar rötarlarda herhangi bir sorun olmamaktadır. 2 saatin üstünde havalimanında beklemeye çalışmaktayız ama herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektedir.

Evet. Fatura bilgilerinizi rezervasyon formunu doldururken tarafımıza iletiniz.

Kıbrıs Taksi ve Kıbrıs Transfer

Kişi yada grubunuza özel taksi veya özel transfer mi arıyorsunuz ? Grubunuzda veya sizden başka kimsenin araçta olmasını istemiyor musunuz ? O zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz. Lefkoşa, Girne, Mağusa, Karpaz, Güzelyurt , Lefke, merkez, ilçe , köy , sokak, mahalle hiç farketmez. Kapınızdan alıyor istediğiniz yere bırakıyoruz. Kişi sayısına ve araç tipine göre bütçenize uygun aracı belirleyelim ve yolculuğun tadını çıkarın.